Ватутінська загальноосвітня
школа I-III ступенів №6

Вівторок, 2019-09-17, 4:54 AM

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Новини [143]
Бібліотечні заходи [24]
Віртуальні виставки [16]
Виховні заходи, свято [11]
Учнівське самоврядування [6]
Спорт [27]
Наші здобутки [9]
Психологічна служба [3]
Поради дітям [4]
Поради педагогічним працівникам [5]
Поради батькам [12]
З досвіду роботи [5]
Видання бібліотеки [14]
Літній мовний табір [23]
Національно-патріотичний напрям [54]
Національно-патріотичний напрям
Морально-етичний, естетичний напрям [11]
Морально-етичний, естетичний напрям
Правовий напрям [3]
Правовий напрям
Екологічний напрям [3]
Екологічний напрям
Трудове виховання [4]
Трудове виховання
ЗНО та ДПА [4]
ЗНО та ДПА
Інформація для батьків [5]
Інформація для батьків
Здоровий спосіб життя [15]
Здоровий спосіб життя
Пришкільний табір [7]
Пришкільний табір
Профорієнтаційна робота [4]
Профорієнтаційна робота
Благодійна діяльність [6]
Благодійна діяльність
Традійні шкільні свята [16]
Традійні шкільні свята
Охорона праці [2]
Рух учнів [0]
Відкритість та прозорість закладу [9]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 370

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Яндекс.Метрика

Друзі сайту

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Освітній портал ПедПРЕСА

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників


» » Веселий ВУЛИК )
8:00 AM

Веселий ВУЛИК )

«Веселий вулик» - табір просто «Клас!»

Чудово й радісно у нас!

Дає нам сили і здоров’я

Прекрасний табір в нашій школі!

 

         Виховний процес у пришкільному таборі «Веселий вулик» базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Він охоплює всі напрямки ціннісного розвитку особистості: духовний, психічний, естетичний, екологічний, морально-етичний, трудовий. Провідними напрямками виховної роботи є національно-патріотичне виховання та формування стійкої мотивації на здоровий спосіб життя.

 

Перший день -  день знайомств "Хай сонцю і квітам всміхаються діти".  

Цей день має велике організаційне значення: проводяться з дітьми бесіди з санітарії, гігієни, попередження травматизму, діти знайомляться з режимом дня.

Обов’язково проводиться загальнотабірна лінійка (з неї, до речі, розпочинається кожен новий день). Діти обирають командирів загонів, які щоранку доповідають про наявність загону в таборі, допомагають вихователям в організаційних питаннях, завжди, як то кажуть, тримають руку на «пульсі часу»

Надзвичайно важливо, щоб з першого дня між дітьми було налагоджено товариські стосунки, адже діти в деяких загонах з різних класів, крім того вони всі разом беруть участь в загальнотабірних заходах. Тому в цей день проводяться цікаві ігри на знайомство, діти разом обирають назву загону, девіз, оформляють загонові куточки тощо. Всі ці спільні справи згуртовують дітей, допомагають виявити їх нахили, смаки, здібності та уподобання.

 

Природа нам – як рідний дім,

Вона усім – як мати.

Щоб лад завжди був в домі тім,

Про це нам треба дбати.

 

Одним із напрямків виховної роботи в таборі є екологічне виховання. Другого дня було проведено День довкілля «Вмій слухати голос природи». Діти здійснили прогулянку до парку, де знайомилися з екзотичними рослинами, що там висаджені. Загони отримали завдання назбирати чудернацьких кореневищ для виставки композицій «В гостях у Діда Лісовика»

    

Перед прогулянкою з дітьми було проведено профілактичні бесіди «Як захиститися від кліщів» та «Обережно! Отруйні рослини». Відбулися цього дня також інші заходи екологічного спрямування: гра «Дивосвіт природи» (або «Екологічний бумеранг»), «Екологічний ерудиціон» (5 класи), подорож-гра «У царстві живої природи» (3 класи), природознавча подорож «Зелені друзі мого краю» (2 класи), вікторина «Знавці птахів» (1 класи), вікторина «Рослини» (7 клас) 

 

Помирились сонце з хмарою, 
І тепер танцюють парою. 
Ллється дощ, і сонце світить, 
Усміхаються їм діти. 
Райдуга місток зробила - 
Сонце з Хмарою здружила. 
Хай з них приклад беруть діти. 
Треба дітям всім дружити.

 

Табір – це спілкування з друзями, однолітками, це – нові знайомства. І недаремно третій день перебування в таборі був днем друзів «У дружбі наша сила». В його рамках були проведені заходи «Джмелики проти бджілок» та «Бантики проти метеликів», а також години спілкування «Немає друга – шукай, а знайшов – бережи», «Як і чим виправдовується дружба», «А дружити треба вміти», «Довіра і співпраця», «Секрети спілкування» тощо.

    

 

Краса!  На  світі  цім  Краса  -
Натхнення  чарівниця,
Що  відкриває  небеса,

Вершить  найбільші  чудеса,
Мов  казкова  цариця.


Одне із завдань виховної роботи взагалі і в пришкільному таборі зокрема – це формування і розвиток гарного естетичного смаку, вміння любити і цінувати прекрасне; виховання духовних цінностей й уподобань. Саме з цією метою в таборі було проведено ряд заходів естетичного циклу. Ще під час навчання діти готувалися до святкового концерту на честь відкриття табірної зміни «Таланти, на сцену!» в рамках Дня мистецтва «Дай торкнутись чуттями того, що зоветься Мистецтвом великим»: репетирували пісні і танці, вчили вірші, готували костюми.

   

   

Діти мали змогу відвідати майстер-класи з хореографії у міському Палаці культури, які провела Череватенко Світлана – керівник танцювального гуртка.

    

Також учні побували на концерті у міській школі мистецтв.  Також у загонах пройшли такі заходи «Які бувають лялькові театри» (1 класи), весела вікторина «Самий, сама, саме…» (2 класи), «Прекрасне очима дітей» (4 клас) та ін..

 

Українці! Рідні браття! 
Ще прийде весела днина. 
Хай живе в серцях багаття 
І квітує Україна!

 

Виховання патріота та законослухняного громадянина – одне з основних завдань навчального закладу будь-якого рівня. В наш час питання патріотизму стоїть особливо гостро, адже в Україні йде боротьба не лише за територіальну цілісність, а й за національні цінності та пріоритети в душах її громадян. Плануючи роботу пришкільного табору, ми не могли не врахувати цей напрямок виховного процесу. Зрештою, цей комплекс цінностей тісно переплітається з іншими: з екологічним (справжній патріот не нищитиме природу), з інтелектуальним (свої знання і вміння використаємо на благо суспільства і людей), з морально-етичним (наші вчинки мають приносити лише користь і примножувати добро; ми повинні бути нетерпимі до проявів зла і застерігати від нього інших), з естетичним (створюючи красу – приношу задоволення собі й іншим, підвищую рейтинг свого краю).

З метою національно-патріотичного виховання у таборі було проведено День патріота «З Україною в серці». В рамках цього дня відбувся конкурс малюнка на асфальті «Бережи природу України» та квест «Що ти знаєш про Україну?»

    

Протягом табірної зміни в загонах вихователями було проведено бесіди  та заходи національно-патріотичного спрямування:

·        Що означає бути патріотом?

·        Історія України в подіях і постатях.

·        Сто чудес України (вікторина).

·        Народознавче лото.

·        Громадянином бути зобов’язаний.

·        За що шанують українців.

·        Від рушника до писанки.

·        Символи українців.

·        Конституція – Основний закон держави.

·        Книга рекордів України

·        Шлях до незалежності

·        Герої України тощо.

 

Хоч вчитись нелегко буває,
Та наука — завжди хороша.
Кожна в світі людина знає,
Що знання — це найлегша ноша!

 

З метою активізації пізнавальної діяльності дітей великого значення надається роботі у таборі шкільного бібліотекаря Пономаренко О. І. Нею були проведені такі заходи:

·        Подорож «Бібліотеки світу запрошують на гостину» (1-2 класи)

·        Літературна гра «Казковий водограй» (4 клас)

·        Відеокруїз «Казковим героям вклоняється світ» (3-4 класи)

                                                                         

Заходи проводяться цікаво, в ігровій інтерактивній формі, з використанням великої кількості наочності, презентацій, фрагментів мультиків та дитячих кінофільмів.

    

Пройшло чимало загонових справ. Так до Дня веселих балакунів та до Дня казки проводилися літературні ігри «Мандрівка казковими стежинками» та «Ці незабутні казки», мовна гра «Втерти носа», вікторини «Найрозумніший», «Юні читайлики», «Про все на світі» тощо.

    

У таборі проводився День роботів «Технічний прогрес у дії». Діти виготовляли саморобки-лего роботів, дивилися мультики про роботів, знайомилися з результатами роботи українських та світових винахідників у галузі техніки.

    

Велику роботи з формування креативності, вміння логічно мислити та ін.. проводить з дітьми практичний психолог Пустільнік В. І. Так були проведені цікаві заняття: «Я люблю відпочивати», практикум «Працюємо творчо», заняття з елементами тренінгу «Позитивні емоції в житті», тренінгові заняття «Ми кмітливі та креативні», «Формула гарного настрою», «Ми – команда!»; заняття з використанням арттерапевтичних технік: ниткографія, кляксографія, краплинотерапія, копіювання, спелеотерапія, монотипія тощо; ігри «Крокодил», «Шаради», «Хто я?» та ін..

   

   

   

 

Якщо сумно сидіти вдома,
Марно часу не витрачай,

Бо чекає на тебе дорога,
Мандрувати скоріше рушай.

 

Який же літній відпочинок обходиться без туристичних походів та заходів, які пов’язані з темою мандрів? Не відходили від традицій і ми, адже подорожувати – це так захоплююче. Протягом табірної зміни частина загонів здійснили одноденні походи до лісу з веселими іграми та смачною кашею.

Надзвичайно цікаво пройшов  День моряка. У цей день проводився квест «На борту корабля навколо світу». Діти «подорожували» виконуючи різні цікаві завдання. Перед грою всі загони обрали собі морські назви, гасла та елементи форм: емблеми, шапочки та ін..

    

З темою подорожей були пов’язані також вікторини, проведені з дітьми різних вікових груп: «Чудеса світу», «Мандруємо підводним царством», «Цікава географія «Навколо світу за 1 годину» та ін.

Під час відпочинку у таборі учні 5-го та 7-го класів відвідали підприємство «Ватутінський комбінат вогнетривів»

    

 

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!

 

Провідним напрямком роботи пришкільного табору є збереження життя і здоров’я дітей, формування стійкої мотивації на здоровий спосіб життя. Мало поінформувати учнів про те, що добре і корисно для їх здоров’я, а що погано і шкідливо – потрібно, щоб ці знання стали переконаннями. Ми, дорослі, робили все можливе, щоб перебування у таборі було для дітей не лише цікавим і пізнавальним, а й безпечним і здоров’язберігаючим.

У таборі було налагоджено дворазове збалансоване харчування, створено умови для можливості дотримання дітьми правил особистої гігієни, обладнано зручні спальні та ігрові кімнати. Проводився суворий контроль за дотриманням чистоти у цих приміщеннях та на харчоблоці і в їдальні.

Кожен день табірної зміни розпочинався з ранкової зарядки, яку проводили самі діти під наглядом вчителя фізкультури.

   

Важко переоцінити роль спорту у зміцненні здоров’я дитячого організму, а тому цілком закономірно, що під час роботи пришкільного табору було проведено безліч спортивних змагань з різних видів: «Веселі старти», «Морські баталії», «Ми – чемпіони!», змагання з піонерболу, футболу, волейболу, баскетболу, перестрілболу, гра «Захват прапора».

   

Під час проведення Дня захисту дітей та Олімпійського дня діти взяли участь у міських спортивних заходах.

        В усіх загонах пройшли заходи з профілактики шкідливих звичок та інформаційні години з тем, що стосуються збереження здоров’я: «Як уникнути теплового та сонячного удару, сонячних опіків. Правила купання», «Йододефіцит та його профілактика», «Правила раціонального харчування», «Про шкоду куріння», «Життя – найбільша цінність, бережи його» та ін.

Під час проведення Дня здоров’я відбувся брейн-ринг «Абетка здоров’я» захід «Подорож до міста Здоров’янська», конкурс колажів та малюнків «Твоє здоров’я у твоїх руках» та ін.

    

З метою морально-етичного та правового виховання у таборі проводилися години спілкування та тренінгові заняття: «Доброта – ознака сили», «Доброта починається з дитинства», «Як створити власний імідж?», «Твій кодекс совісті» та ін..

Передостанній день був Днем правозахисника «На варті закону». В його рамках пройшов захід за Конвенцією ООН про права дитини «Знай свої права, дитино!», бесіди «Бережи мене, мій законе», «Хочу, можна, заборонено», «Права і обов’язки – нероздільні»,  гра-змагання «Знавці права», година спілкування «Булінг: причини, види, протидія», а також бесіди про правила користування мобільним телефоном та Інтернетом, про кібербулінг тощо.

 

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 40 | Додав: uuu | Теги: веселий, ВУЛИК | Рейтинг: 0.0/0

Схожі матеріали:

Форма входу


Поділитися в :

Хмарка тегів
перший дзвоник сценарій Свято знань сценарії Міс Осінь школ школи роботи дітьми День знаний День учителя вогник до дня учителя день працівника освіти конкурс родинне свято молоді родинне виховання учнівської інформаційних змагання авіамодельного екологічні заходи Новий рік Навчання новорічне свято 8 березня жіноче свято свято жінки 8 марта останній дзвінок останній дзвоник фізкультури дня випускний випускний бал випускний вечір на порозі зрілості вікторина на правову тематику Вітаємо олімпіад здобули переможців конкурсу VII ІІ Барабаш етапу року клас підсумки бібліотека 2008 Найкращий веселка Грайлива фестиваль агітбригада екологічна семінар Козацький гарт школі математики України юних поетів весняна весняна толока багатоборство Військово-прикладне мови іноземної Футбол День футболу 9 травня Дорогі ветерани день цивільний захист свято Олімпійський Олімпійський тиждень форма Шкільна слави інспекторів дорожнього квітів земля читців співає українського козаки багатоборства військово осінь історії Тиждень історії урожаю Урожай Старти веселі веселі старти олімпіада олімпіади шкільні українська мова голодомор вручення паспортів ВІЛ СНІД антиСНІДівський рух ВІЛ-інфікований ВІЛ/СНІД математика Родина школа-родина права українська декада вчителів патріот військові військово-патріотичний військовий свято імен виховний захід Андрія Випускник зарубіжної книга живи книго 23 лютого день захисника Втчизни безпеки протипожежної екскурсія допомога Грайлива веселка волонтери Великдень біль День перемоги зарубіжна література Гоголь виховна робота виховна Біля захисту захист цивільного Переможці дзвоник Анатолій Гриценко відзнака День знань 1 вересня В дорогу до знань парад Всеукраїнська трудова акція Парад к спорт перший дзвінок перше вересня день партизанської слави ВВВ виставка квітів Безсмертя героїв Велика Вітчизняна війна ЮІР руху правила дорожнього руху благодійна акція ярмарок благодійність ярмарка міс ювілеєм 50 річчя 50 років громадянин громадянина-патріота 6 грудня День збройних сил України праці охорона захист вітчизни фізкультура дорожній рух вибори конференція світова література світової літератури делегація Шевченко партизани війна війни ветерани ветеран ВОВ день ветерана діти на дорозі ювілей 60 – річчя читач Посвята в читачі Тиждень психолог поради психолога психологи рекомендують рекомендації психолога психолог для подростка інертні діти психолог для дітей психолог для учнів шкільний психолог діти індиго поради батькам небезпека правила будьте обережні на льоду атестації атестація презентація виставка шкільна форма випуск Букварику за самоврядування Україну Єдину збори ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ табір відпочинок пришкільний відпочинку військово-прикладного на ПРО Вітчизни ескіз місця Ватутінські вокалісти бібліотек міжнародний місячник шкільних до Як від Бібліотеки днів дітям письменники Сучасні Брейн ринг батьківські «Творча ідей Григорія опис Анатоліївна досвід Всесвітня ато доброчинності Естафета покажчики В.Рутківський землі син Черкаської бунтарний В.Симоненко зі Святом жінки жіночий день Україна та батьків учнів уваги Випускниця ЗНО Іван видання бібліотеки Витязь бал ДПА віддаю голос мовний Britain to акція читання

Погода

Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів


-=Soadist=- & -=КумищЕ=- © 2008 - 2019
Безкоштовний хостинг uCoz